Biblioteka

Wszelkie pytania dotyczące biblioteki prosimy kierować na adres biblioteka@polskaszkolawliverpool.org.uk

Szkolna biblioteka

Z radością informujemy, że po długiej przerwie spowodowanej przeprowadzką oraz innymi zawirowaniami, wznowiliśmy działanie naszej szkolnej biblioteki!

Mieści się ona w sali stołówkowej i jest otwarta dla wszystkich uczniów w czasie trwania lekcji – wszystkie klasy odwiedzają ją w wyznaczonych godzinach.

Dziękujemy za wsparcie rodziców, którzy sukcesywnie wzbogacają nasz szkolny księgozbiór - mamy obecnie ponad 2000 książek!

Platforma  Legimi

Dla starszych uczniów (i nie tylko!) mamy w tym roku dodatkową ofertę w postaci dostępu do szkolnej biblioteki elektronicznej, przy wspaniałej współpracy z serwisem Legimi.

Uczniowie już mogą korzystać z zasobów w formie ebooków i audiobooków przez adres strony: www.legimi.pl/polskaszkolawliverpool/

Przydzielane będą indywidualne kody dostępu - uczniowie (przy wsparciu rodziców) proszeni są o wysłanie zgłoszenia na adres:biblioteka@polskaszkolalwliverpool.org.uk, podając imię, nazwisko ucznia oraz klasę. Biblioteka, po przyjęciu zgłoszenia,  wydaje uczniowi jeden kod z miesięcznym okresem ważności

Pozostałe informacje można znaleźć w pliku pomocy oraz na stronie www.legimi.pl/polskaszkolawliverpool/. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem biblioteka@polskaszkolalwliverpool.org.uk.